Kobieta na Obrotach – portal dla Kobiet
Efektywna – Efektowna – Spełniona

Jestem kobietą, więc najpierw poczułam potrzebę promowania rozwoju osobistego wśród kobiet. W 2013 roku powstała Kobieta na Obrotach to mój pierwszy projekt. Jego celem było zintegrowanie, wspieranie, inspirowanie Pań „otwierających się na nowe”.

Dzięki regularnym wydarzeniom, wartościowym przekazom, projekt szybko zyskał popularność i sympatię. W 2016 roku z uwagi na niespodziewany zwrot akcji w moim życiu prywatnym, postanowiłam wyjechać z kraju, tym samym Kobieta na Obrotach została w stanie lekko uśpionym. Dopiero teraz jestem gotowa kontynuować to co zaczęłam, inna JA.

Tu i teraz 2018 startujemy na nowo!

Cel?

Pielęgnować swój TALENT, Odnaleźć Kobiecość, Odzyskać Obroty To ŻYĆ świadomie, zgodnie z duszą, to wiedzieć, że życie jest zmianą i nic nie jest stałe. Znać swoją wartość, rozwijać umiejętności, kochać i być kochaną. To rozwijać się każdego dnia, dostrzegać swoje potrzeby, podnosić energię… stawać się niezależną mentalnie i finansowo.
Kobieta jest naturalnym twórcą a więc Twórz Swoją Opowieść, zgodnie z tym co w duszy gra ….. , stań ze swoją prawdą, bądź sobą, uwolnij lęki, poczuj swoje piękno, podnieś swoją wartość, otwórz się na miłość i oddychaj swobodnie.
„Tam gdzie idziesz przez ciekawość albo przez intuicję jest największa wartość, która uwidacznia się w najmniej oczekiwanym momencie”. Steve Jobs

Tak było…

Chciałabym podziękować wszystkim kobietom, które razem ze mną tworzyły od początku projekt Kobieta na Obrotach, uczestnicząc w śniadaniach networkingowych, szkoleniach oraz treningach mentalnych. Dziękuję za Waszą obecność, za miłe słowa i wspaniałe rekomendacje.
  • Z wdzięcznością Agnieszka Klonowska

©2020 Kobieta na Obrotach - Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account