12.04.2018 Śniadanie z warsztatem „Efekt Motyla” – prowadząca Joanna Grabska – Inspirator zmian
Każde spotkanie jest wyjątkowe. Każde coś pozostawia na dłużej. Wczoraj była niesamowita energia I bardzo inspirujący warsztat. Hasło, które mi zabrzmiało NIE UDAWAJ ŻYCIA jest jak najbardziej spójne z tym co promuję czyli prawdę I autentyczność. Dziękuję wszystkim uczestniczkom za przybycie, niesamowite zaangażowanie. Dziękuję Joanna Grabska za poprowadzenie „EFEKT Motyla, rewelacyjny przekaz. Małgosi Maciejak dziękuję bo przybyła prosto z Kalisza, jechała całą noc. Piękne jest To, że otrzymała wszystko A nawet więcej – jak to ujęła. Następne spotkanie w maju i mam nadzieję, że na tarasie.
22.02.2018 odbyło się pierwsze śniadanie po 2 latach przerwy. Każde spotkanie ma w swoim programie warsztat. Tym razem było o efektywności a dokładniej „Efektywność w dzisiejszym świecie” – prowadząca Agnieszka Klonowska. Praca bardzo interaktywna, dyskusje i refleksje to jedna duża wartość na naszych spotkaniach. Drugą ogromną wartością są prawdziwe długotrwałe relacje zawiązywane na wiele, wiele lat.
Śniadanie z warsztatem „EFEKT MOTYLA”
Kącik medialny : Hanna Ķąkol od 19 lat prowadzi Agencję Pracy Perfect Consulting, coach, head hunter ale przede wszystkim wesoła, zawsze uśmiechnięta i elegancka kobieta. Zobaczcie co powiedziała.
Członkini Klubu Kobieta na Obrotach

Kącik medialny: Magdalena Posiadało przyszła niezapowiedzianie i z lekkim spóźnieniem. Bardzo fajna osobowość. Miała trochę obawy aby wystąpić przed kamerą ale spróbowała. Wyszło fajnie I naturalnie , to moje zdanie ?. Magda należy do osób oswojonych ze zmianami. Ma cały wachlarz świadomych umiejętności i jak sama stwierdziła teraz znowu czas na nowe ścieżki.? Monika, bardzo Ci dziękuję że przyszłaś.

 Kącik medialny: Rozmawiam z prowadzącą dzisiejszy warsztat EFEKT MOTYLA a ona mówi o sobie tak i ja to potwierdzam, tak faktycznie jest.
Joanna Grabska     Tym co robię, i  jak robię  przywracam siłę, energię i spokój wewnętrzny , kiedy czujesz , że..już nie masz siły, … wobec swoich trudów, problemów , uwikłań.
kobieto po 40 -tce
Abyś przestała:
  • „Nosić” ciagle i za dużo  spodnie i przejmować cały ciężar i odpowiedzialność za relacje, firmę, i decyzje,  wyzbywając się swojej kobiecej cząstki w pracy i w relacjach osobistych.
A zaczęła:
  • Być w pełni kobiecą kobietą i z kobiecej energii żyć  w relacji, pracować, doświadczając troski, wsparcia, i prawdziwego partnerstwa ze strony mężczyzny i współpracowników. www.joannagrabska.pl
Członkini Klubu Kobieta na Obrotach
ŚNIADANIE Z WARSZTATEM ” EFEKT MOTYLA ” Kącik medialny: Ewa Dziubanii-Pniewska tak siebie opisuje A ja się pod tym podpisuję.
Mentor i coach kobiet z pasji i wykształcenia. Wierzę, że można osiągnąć sukces zarówno osobisty jak i zawodowy dzięki konsekwentnej pracy ze sobą. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem jakie zdobyłam przez ostatnie 25 lat. Prowadzę warsztaty rozwojowe dla środowisk kobiecych. Przez uczestników szkoleń ceniona jestem za umiejętność czerpania z wiedzy psychologicznej, czytelny przekaz treści, profesjonalne podejście do szkolenia oraz odwoływanie się do własnych doświadczeń i oparcie zajęć na ćwiczeniach praktycznych. Specjalizuję się w obszarach związanych z zarządzaniem sobą w czasie, asertywnością i komunikacją interpersonalną, motywacją , poczuciem własnej wartości, inteligencją emocjonalną i finansową etc. Pracuję jako trener mentalny zarówno z klientem indywidualnym, jak i w grupie, prowadzę proces dostosowany do potrzeb klienta.
Aktualnie tworzę projekt „Kobieta zadbana emocjonalnie „, który ma za zadanie edukację i nabycie umiejętności z zakresu inteligencji emocjonalnej, w życiu zawodowym i osobistym.
Bardzo lubię czytać książki, co robi w każdej wolnej chwili oraz pisać poezję.
Jestem właścicielką Pracowni Rozwoju Osobistego Kobiety ( www.prokobiety.pl
).
Członkiem Izby Coachingu i Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju.
Kontakt: +48 602 498 818, kontakt@prokobiety.pl
Kącik medialny: Lucyna Piotrowska – ” kreuje wnętrza, które pokochasz ” tak najkrócej można ująć pasję Lucyny. Doświadczenia zawodowe ostatnich lat pozwalają jej już na wyznaczanie trendów w urządzaniu nieruchomości : www.lucynapiotrowska.com tam znajdziecie o niej więcej- to jeszcze nie wszystko. Drugą działalnością jest branża Beauty czyli coś dla ciała www.beautymedical.pl. Spotkania w realu, wymiana doświadczeń i inspiracji to coś co powoduje, że Lucy jest z nami.
Członkini Klubu Kobieta na Obrotach
Kącik medialny: Joanna Janikowska bardzo ciepła osobowość, w pełni zaangażowana w promowanie zdrowego stylu życia. U niej decyzja o zmianie przyszła po wypadku samochodowym, wtedy był „trzepot skrzydeł motyla”dla niej. Intensywnie promuje swoje nietuzinkowe produkty, w tym suplementy. Prowadzi świadomy styl życia a więc spełnia się „w pracy”, cieszy się życiem a przede wszystkim tryska energią. Współpracuje z firmą Synergy Worldwide.
Członkini Klubu Kobieta na Obrotach

©2020 Kobieta na Obrotach - Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account